Movies
Ratings
50
August RushRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 1.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 5.0