Movies
Ratings
306
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
CJ7Rated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
KillersRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
BraveRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5