Movies
Ratings
126
CodaRated ★ 5.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds ConcertRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.5
High School Musical 2Rated ★ 4.5
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.0