Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
Muriel's WeddingRated ★ 3.5
Next FloorRated ★ 3.0
La ChimeraRated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 5.0
The Day AfterRated ★ 3.5
Not One and Not TwoRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
SolarisRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 2.0
My Own Private IdahoRated ★ 4.5
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.5
MelancholiaRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Only YesterdayRated ★ 2.5