Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.0