Movies
Ratings
830
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Dirty MoneyRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 0.5
HarbinRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 3.5