Titles you rated
86Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.0