Series
Ratings
274
The Secret Life of My SecretaryRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.0