Movies
Ratings
27
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
BlindRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.0