Series
Ratings
73
Oshi no KoRated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Kakegurui TwinRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0- Kakegurui ××Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
BargainRated ★ 2.5