Titles you rated
LifeRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 5.0
Brad's StatusRated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 2.5
Letters from Iwo JimaRated ★ 3.0
The Longest YardRated ★ 1.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
Anger ManagementRated ★ 1.5
The HolidayRated ★ 1.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 1.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 1.5
VenomRated ★ 2.5
ChefRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 1.5