Titles you rated
First ManRated ★ 3.0
PaycheckRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Thank You for SmokingRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
RampageRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0