Movies
Ratings
66
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
AwaitingRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
OseamRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The VowRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0