Titles you rated
HookRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
What Women WantRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 1.5
ThorRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
As OneRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5