Titles you rated
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5