Movies
Ratings
54
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0