Titles you rated
Green BookRated ★ 4.5
The Maid and the MagicianRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 2.5
Fresh GuacamoleRated ★ 5.0
WonderRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
The Happytime MurdersRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
AllegiantRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 2.0