Series
Ratings
256
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 3.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.5
Goblin SlayerRated ★ 4.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.5- Toy Soldiers Season 2 MakingRated ★ 3.0
- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Vampire DetectiveRated ★ 2.5
MidasRated ★ 3.5