Series
Ratings
63
Behind Her EyesRated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
My Happy HomeRated ★ 4.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
New Journey to the West Special Spring CampRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 8Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5