Movies
Ratings
601
American PsychoRated ★ 3.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.5
RevengeRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.5