Titles you rated
CocoRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
TitaneRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0