Movies
Ratings
71
Happy as LazzaroRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
RageRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
People and MeatRated ★ 3.5
MenRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.5
FAQRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
High TensionRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
Fallen LeavesRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5