Titles you rated
The Divine MoveRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 1.0
PunchRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0