Movies
Ratings
35
The Way HomeRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0