Movies
Ratings
417
Moonlit WinterRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.5
What Happens in VegasRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0