Movies
Ratings
179
One Missed CallRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
My LoveRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
BrokenRated ★ 4.0
LOST AND FOUNDRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0