Titles you rated
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
CoralineRated ★ 5.0
Sound of MetalRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Basketball DiariesRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 2.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0