Titles you rated
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 4.5- ShamelessRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 4.5
- ShamelessRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0