Movies
Ratings
214
Girl by GirlRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0