Movies
Ratings
109
AquamarineRated ★ 3.0
Sydney WhiteRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 5.0
The House BunnyRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Shark TaleRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0