Series
Ratings
16
The Queen's GambitRated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5