Titles you rated
Romance of Their OwnRated ★ 0.5
HancockRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 2.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5