Titles you rated
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Bee MovieRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
HaiderRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Goliyon Ki Raasleela Ram-LeelaRated ★ 4.0
CocktailRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Project XRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 3.0