Titles you rated
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Conduct ZeroRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
FelonRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 3.5
Seven PoundsRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 2.5
American History XRated ★ 5.0
The Hidden FaceRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Ip Man 3Rated ★ 4.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0