Titles you rated
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
The Bad GuysRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 2.5
OnwardRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
The Lost DaughterRated ★ 3.0
Armageddon TimeRated ★ 3.0- The StorytellerRated ★ 2.0
Black AdamRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5