Series
Ratings
24
Physical: 100 Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5- ShamelessRated ★ 5.0
- ShamelessRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0