Movies
Ratings
817
American PsychoRated ★ 3.5
Black BagRated ★ 3.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.5
The House of UsRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 3.0
Movie 43Rated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Left-Handed GirlRated ★ 2.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Coup de ChanceRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
FAQRated ★ 3.0- VirusRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The BalconettesRated ★ 3.5