Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 2.0- Love Your EnemyRated ★ 2.0
- すいかRated ★ 4.0
When the Stars GossipRated ★ 2.0
PastaRated ★ 4.0
SamuelRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
DisclaimerRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 1.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0