Titles you rated
ConstantineRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Annabelle Comes HomeRated ★ 1.0
Loving VincentRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
My punch drunk boxerRated ★ 2.0