Titles you rated
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
UnthinkableRated ★ 2.5- The CureRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
HancockRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 2.0
UpRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0