Titles you rated
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0