Titles you rated
MementoRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 1.5
FameRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 1.5
The Battleship IslandRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 4.0
White NightRated ★ 1.5
Infernal Affairs IIRated ★ 2.5
Dachimawa LeeRated ★ 0.5
Eye For An EyeRated ★ 1.5
Queen of WalkingRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.5
Our PresidentRated ★ 2.5
Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 2.5