Titles you rated
PastaRated ★ 2.5
Rated GRated ★ 2.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 1.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.5
The Greatest LoveRated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 0.5
Padam PadamRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 2.0