Series
Ratings
19
Reply 1988Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0