Movies
Ratings
238
Love in the Big CityRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 2.5
The CollectorRated ★ 2.5
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
DownRated ★ 3.0- Winter sleepRated ★ 2.5
Trivial MattersRated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 2.5
Ms. ApocalypseRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 3.5
Swan SongRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5