Titles you rated
Beyond GoodbyeRated ★ 2.5- 리뷰왕 장봉기Rated ★ 2.5
- すいかRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
One Day OffRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
QueenmakerRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5