Titles you rated
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 1.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
The Devil's DealRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0- DreamRated ★ 3.0