Movies
Ratings
307
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 1.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 2.5