Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
The Night PorterRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
My Neighbors the YamadasRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Taipei StoryRated ★ 5.0
Ocean WavesRated ★ 5.0
All About AnnaRated ★ 3.5
Love on DeliveryRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 5.0
The TerrorizerRated ★ 5.0
Flowers of Taipei - Taiwan New CinemaRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
A Trip to the MoonRated ★ 4.5
TrainspottingRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.0
Love FictionRated ★ 4.0