Series
Ratings
14- Soul EaterRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5